• Online Randevu İçin Tıklayınız
  • Pazartesi – Cuma: 09.00 – 18.00

Yasal Uyarı

Anasayfa Hakkımızda
Ünlü Hukuk

Yasal Uyarı

1. Bu internet sitesinde bulunan hiçbir ifade, ibare, materyal, bilgi ve sair içerik hukuki tavsiye niteliği taşımamakta olup Avukatlık Kanunu ve ilgili diğer mevzuat ile; reklam yasağı başta olmak üzere; Türkiye Barolar Birliği'nin Avukatlık Meslek Kuralları (MADDE 55) gözetilerek ÜNLÜ &ÜNLÜ Hukuk Bürosu tarafından sadece bilgilendirme amacıyla hazırlanmıştır. Hiçbir şekilde, reklam ve sair ticari amaç taşımamakta ve siteyi ziyaret eden kişilerle ÜNLÜ &ÜNLÜ Hukuk Bürosu arasında avukat-müvekkil ilişkisi tesis ettiği veya bu amacı taşıdığı şeklinde yorumlanamaz.

2. ÜNLÜ &ÜNLÜ Hukuk Bürosu internet sitesinde yer verilen link'ler sadece referans kolaylığı nedeniyle sağlanmış olup ilgili web sitesini veya işleten kişiyi desteklemek amacıyla veya web sitesi veya içerdiği bilgilere yönelik herhangi bir türde bir beyan veya garanti niteliği taşımamaktadır. ÜNLÜ &ÜNLÜ Hukuk Bürosu’nun, bu internet sitesinde yer alan linkler vasıtasıyla erişilen web siteleri, dosyalar ve içerikler, bu linkler vasıtasıyla erişilen web sitelerinde sunulan hizmetler veya ürünler veya bunların içeriği hakkında herhangi bir sorumluluğu yoktur.

3. ÜNLÜ &ÜNLÜ Hukuk Bürosu internet sitesindeki tüm içerik logosu da dâhil olmak üzere bu sayfalarda kullanıldığı şekliyle ve bunlara ilişkin haklar ÜNLÜ &ÜNLÜ Hukuk Bürosu’na aittir. ÜNLÜ &ÜNLÜ Hukuk Bürosu internet sayfalarına ulaştığınızda, bu sayfalarda bulunan bütün içeriği sadece kişisel kullanımınız amacıyla görüntülediğinizi kabul etmiş olursunuz. Bilgisayara indirilmesi, kopyalanması, çoğaltılması, herhangi bir ortamda yayınlanması yasaktır.

4.Siteyi kullanırken tüm işlemlerinizden kişisel olarak sorumlu olduğunuz, eylemleriniz nedeniyle zarar görebilecek herkesin zararlarını tazmin etmek zorunda kalacağınız İHTAR OLUNUR. Kullanıcılar; siteye izafe edilebilecek her türlü sorumluluk karşısında ÜNLÜ &ÜNLÜ Hukuk Bürosu gayri kabili rücu ibra ettiklerini şimdiden kabul, beyan ve taahhüt ederler. Bu siteyi kullanmaya başladığınız andan itibaren yazılı tüm hususları tamamen anlamış ve kabul etmiş sayılırsınız. Bu şartlardan bir ya da birkaçının ihlal edilmesi durumunda herhangi bir uyarı ya da bilgi vermeye gerek kalmadan kullanımınızı kısıtlama ya da son verme hakkımız saklıdır.

5.ÜNLÜ &ÜNLÜ Hukuk Bürosu, elektronik haberleşmenin özünde var olan riskler sebebiyle ve diğer nedenlerle kaynaklanan hiçbir riskten, ziyaretçilerin bu internet sitesine dayanarak gerçekleştirdiği hareketlerden, bu sitede yer alan hukuki nitelikteki her türlü bilgi, yazı ve sair içeriklerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılmasından dolayı oluşacak zararlardan hiçbir şekilde sorumlu değildir.